default top

Valmieras Tehnikums

typogeneratorFud-Tech realizēja pārtikas Pilot ražošanas līniju projektu Valmieras tehnikumā. Skola ir aprīkota ar modernu augļu, dārzeņu un dzērienu pārstrādes Pilot līniju laboratoriju, piena pārstrādes Pilot līniju laboratoriju, kā arī zivju pārstrādes laboratorija. Kā arī mūsdienīgi aprīkota laboratorija, kur uzreiz ir iespēja veikt pārtikas produktu fizikāli ķīmiskās analīzes un pats galvenais arī mikrobioloģijas analīzes.
Tagad skolēniem ir iespēja mācīties un apgūt zināšanas ar iekārtām, kādas tiek izmantotas reālās industriālās pārtikas ražotnēs, tikai ražotnēs iekārtas ir ar lielākām jaudām. Pašreiz Valmieras tehnikums ir vienīgā skola Latvijā, kura ir aprīkota ar šāda veida iekārtām. Ar uzstādītajām iekārtām var reāli ražot produktus, sākot no izejvielu pieņemšanas un beidzot ar gatavā produkta sapildīšanu tarā, atbilstoši visām prasībām un normām. Uzstādītās iekārtas ļauj ražot dažāda veida gala produktus.

Kontakti

FUD-Tech
Maskavas iela 418
Rīga, Latvija, LV 1063
Telefons +371 28303591
Fakss +371 67267778
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mūsu draugi

banner-vktech lv

 

bannerst lv